Prosinec 2012

Interview with Scholastic

31. prosince 2012 v 17:32 | Alicia |  Zendaya › News
Tak počítač mi teď jede, ale nevím na jak dlouho, pořád se mi nějak seká :(
Přeložila jsem rozhovor se Zendayou pro stránku blog.scholastic.com. Omlouvám se za chyby, moje angličtina není dokonalá :D

Co máš ráda na Shake It Up?
Jsem ráda že v této sérii řešíme opravdové problémy, které musí řešit všechny mladé dívky a rodiny po celém světě. Je hezké vidět, že Rocky a CeCe nejsou dokonalé: mají problémy. Prochází si stejnými věcmi, jako všichni ostatní.

Jaký je doopravdy Davis Cleveland (hraje Flynna)?
Je legrační. Je opravdu stejný jako Flynn. Upřímně, jsem na 100% přesvědčena, že mu není jen 10 let. Jakoby byl uvnitř něho nějaký malý 30-letý muž. Bavím se s ním jako s teenagerem. Je fakt chytrý. Vůbec se nechová na jeho věk, a to jepro mě docela ohromující.
Jsem ráda když jsem s ním, protože je to opravdu skvělé dítě!

No computer :-(

28. prosince 2012 v 20:48 | Alicia |  Messages
Opravdu je mi to blbý to psát, protože jsem nedávno měla hiatus, ale bohužel tu opět nebudu. Tentokrát se s tím opravdu nedá nic dělat. Nějak se mi totiž pokazil počítač a zítra se poveze do opravny. Nemělo by to být moc dlouho, snad maximálně týden. Teď píšu z mamčiného notebooku, na kterém se absolutně nic nedá dělat (ani ukládat fotky atd.). Tak se moc omlouvám, snad to bude co nejdřív.